Krmivo:
Věk:
Velikost:
Příchuť:
Specifika:

Upozornění

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder JFolder: :delete: Složku nelze smazat. Cesta: /www/doc/www.barkingheads.net/www/cache/com_k2

Jehněčí maso pro zdravou a lesklou srst

Speciálně vyvinuté hypoalergenní krmivo s obsahem jehněčího masa, které si váš pes jednoduše zamiluje. Krmivo, které bylo speciálně vyvinuto pro psy miniaturních a malých plemen, obsahuje správný poměr nenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6 a další složky pro péči o kůži a srst, které zdokonalí i ten nejlepší psí kožíšek!

 

Dostupná balení: 1,5 kg, 4 kg

Losos pro vybíravé psy

Receptura Pooched salmon je určena především pro ty nejvybíravější psí jazýčky. Obsahuje prvotřídního skotského lososa a batáty, které zajišťují skvělou chuť i vyváženou stravu. Toto krmivo je hypoalergenní, neobsahuje rýži ani obiloviny a je vhodné pro všechny psy, kteří jsou nejen vybíraví, ale také pro ty, kteří mají problémy s kůží nebo citlivé zažívání.

 

Dostupná balení: 1kg, 2 kg, 6,5 kg, 12 kg, 18 kg

Krmivo pro psy s jehněčím pro krásnou zdravou srst

Vynikající hypoalergenní krmivo pro dospělé psy obsahuje 52 % jehněčího, které si váš miláček ihned oblíbí. Krmivo neobsahuje složky, které způsobují kožní alergie, má správný poměr nenasycených mastných kyselin Omega 6 a Omega 3 a díky svým složkám pro péči o kůži a srst zdokonalí kožich každého čtyřnohého mazlíčka.

 

Dostupná balení: 1 kg, 2 kg, 12 kg, 18 kg

Suché krmivo pro malá plemena s vysokým obsahem kachny

Při vývoji našeho krmiva s kachnou a lososem pro malá plemena jsme se doslova překonali. Krmivo je především bez obilovin, ale také obsahuje neuvěřitelných 54 % kachny a lososa. Nízké množství sacharidů je zajištěno komplexem batátů, hrachu a čočky. Krmivo je ideální pro malé psy, kteří mohou mít alergii na obiloviny nebo mají velmi citlivé zažívání.

 

Dostupná balení: 1,5 kg, 4 kg

Směs čerstvého jehněčího, zeleniny a bylinek

Dostupná balení: 300 g

Směs čerstvého lososa, sardinek, zeleniny a bylinek

Dostupná balení: 300 g

Jehněčí maso pro zdravou a lesklou srst psů velkých plemen

Toto oblíbené krmivo s vysokým obsahem jehněčího, které je výborným proteinem a má schopnost zajistit zdravou a lesklou srst, je skvělou volbou pro psy velkých plemen. Dále obsahuje optimální množství nenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6 a přípravek pro péči kloubů, proto je vhodnou volbou pro velká plemena psů, kteří trpí problémy s kůží a srstí.

 

Dostupná balení: 12 kg, 18 kg